نمایش نوار ابزار

تعداد اعضای “فراکسیون ولایت” مجلس دهم رو به افزایش است

چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵

چنارانی
منتخب مردم نیشابور در مجلس دهم شورای اسلامی تأکید کرد که آمار اعضای این فراکسیون از همان روزهای مطرح‌ شدن بالای ۱۵۰ نفر بود و در حال حاضر این آمار رو به افزایش است.

هاجر چنارانی منتخب مردم نیشابور و عضو فراکسیون ولایت در مجلس دهم شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره ترکیب مجلس دهم، گفت: در همه دوره‌های مجلس تقریباً از هر سه جناح فعلی یعنی اصول‌گرا، اصلاح‌طلب و مستقلین حضور داشتند. تفاوت این مجلس در این است که تعداد مستقلین نسبت به گذشته بیشتر شده است.

وی تصریح کرد: ما در کنار آقای لاریجانی به‌دنبال ایجاد فراکسیون مستقل با نام «ولایت» بودیم. آمار اعضای این فراکسیون از همان روزهای مطرح‌ شدن بالای ۱۵۰ نفر بود و در حال حاضر این آمار رو به افزایش است.

منتخب مردم نیشابور در مجلس دهم تأکید کرد: در جلسه‌ای که با حضور آقای لاریجانی برگزار شد اعضای جلسه به‌اتفاق به این نتیجه رسیدند که فعلاً در قالب فراکسیون ولایت کارمان را انجام بدهیم.

چنارانی افزود: اعضای این فراکسیون به ارزش‌های انقلاب و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اعتقاد داشته و به‌هیچ‌وجه دنبال تنش‌زایی در مجلس نیستند و آن چیزی که برای ما حائز اهمیت است، این است که نمایندگان را زیر یک چتر حمایتی که همان فراکسیون ولایت است، نگه داریم.

وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان تصور می‌کردند که اکثریت مجلس از نفرات این جریان شکل می‌گیرد، گفت: موضوع به‌عکس شد و مجلس از سه جناح تشکیل شد و هرکدام از نمایندگان با دیدگاه شخصی در صحن علنی به رئیس مجلس رأی دادند.

دیدگاه ها