نمایش نوار ابزار

پیام تقدیرو تشکر سرکار خانم چنارانی از نمایندگان مردم نیشابوروفیروزه در دوره نهم مجلس شورای اسلامی

چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵

بسم الله الرحمن الرحیم

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست

هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود

صحنه پیوسته به جاست

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد…

?نمایندگان محترم  مردم شریف نیشابوروفیروزه
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسین سبحانی نیا
و دکتر علی مروی

با سلام و آرزوی توفیقی به بلندای سابقه خدمتتان در این مرز و بوم.

خدمت برای مردم کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی مسیری است بسیار سخت و دشوار  که شما به عنوان ثابت قدمان و طلایه داران آن با تمام مشقات و مشکلات چون کوه استوار در آن قدم نهاده اید.
شکی نیست در مثمر ثمر بودن زحمات و تلاش های انسان های شریفی که ذره ذره  سالهای عمر خود را برای خدمت به مردم سپری کرده اند .
حال که پس تلاشهای مجدانه  به پایان این راه پر فراز ونشیب رسیده اید لازم  است یاد آور شویم الحق نتیجه تلاشهای خدومانه شما چنان بر تارک شهر فرهنگ و هنر نیشابور خواهد درخشید که آیندگان بر این افتخارات صحه گذاشته و آن را به یاد خواهند آورد.

حجت الاسلام دکتر حسین سبحانی نیا در نیشابور کمتر کسی است که نداند امنیت مثال زدنی این مرز و بوم مرهون تلاشهای مردانی چون شما در کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی است که توانستند با درایت و سیاست بر تمام نا امنی های داخلی و خارجی فائق آیند.

و دکتر علی مروی اگر امروز ما امکاناتی بسیاری  من جمله گاز  در دور افتاده ترین روستاهای کشور مشاهده می کنیم قطعا بر کسی پوشیده نیست که تلاشهای مصرانه مردانی چون شما به عنوان ریاست کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در چنین افتخاراتی بی نتیجه نبوده است.

افتخار همه مردم نیشابورو فیروزه این است که نمایندگانشان زیر لوای حضرت صاحب (عج) وتحت امر نماینده برحق ایشان رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)  هیچ تلاشی را در عرصه خدمت رسانی و گرفتن دست مردم فرو نگذاشته و حال پس از اتمام دوره خدمت در سنگر مجلس شورای اسلامی قطعا بیش از پیش در هر سنگردیگری  که باشند برای آبادانی نیشابور تلاش خواهند کرد.

بنده به عنوان نماینده مردم شریف نیشابور و فیروزه در مجلس دهم از شما بزرگواران خواهشمندم با رهنمودهای خود تجربه گرانقدرتان را در اختیار نمایندگان فعلی قرار داده تا همه با هم بتوانیم جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آبادانی شهر عزیزمان نیشابور گامی ستورگ برداریم.
انشاء الله اقدمات خالصانه شما بزگواران در کنف الطاف خاصه ی الهی  ماندگار خواهد ماند .

اینجانب بر حسب وظیفه   ضمن خدا قوت و خسته نباشید  از خداوند جهاندار جان آفرین آرزوی سلامتی و توفیق خدمت بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی را برایتان مسئلت می نمایم.

ومن الله التوفیق

?هاجر چنارانی نماینده مردم شریف نیشابوروفیروزه در دهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی

دیدگاه ها