نمایش نوار ابزار

چنارانی شهادت سردار منصوری در خان طومان را تسلیت گفت

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

هاجر چنارانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: روز گذشته، تشییع پیکیر یکی از سرداران نیشابورسید علی منصوری بود. این شهید بزرگوار از عزیزانی بودند که در تیپ ۲۱ امام رضا و تیپ زرهی سپاه بودند و در زمان جنگ تحمیلی خدمت داشتند.

نماینده مردم فیروزه و نیشابور در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: در روزگاری که در آن احساس امنیت می کنیم در سوریه بسیاری از عزیزان ما دفاع می کنند و سردار منصوری از تیپ زرهی از منطقه نیشابور به خان طومان اعزام شدند و به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شهید منصوری پنجمین شهید نیشابور در سوریه است، می خواهم این غم بزرگ را به خانواده این شهید تسلیت بگویم و به عنوان نماینده مردم در خانه ملت سپاس و قدرانی داشته باشم از خانواده هایی که چنین انسان هایی در دامن خود پرورش داده اند که باعث ایجاد امنیت در کشور هستند ما به وجود چنین افرادی افتخار می کنیم.

 چنارانی تاکید کدر: به خانواده ایشان تبریک می گویم، مزد تمام زحماتی که سید منصوری در طول هشت سال دفاع مقدس کشیده اند به غیر از شهادت نبود. شهادت ایشان را به تمام جامعه ارزشی کشورمان و مردم ایران تبریک و تسلیت می گویم. امیدواریم فرزندان و پسران این شهید ادامه دهنده راه پدر باشند./

 

دیدگاه ها