نمایش نوار ابزار

سفر کمیسیون امنیت ملی به سوریه در حال بررسی است/ تداوم حمایت از محور مقاومت در مجلس دهم

شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: سفر کمیسیون امنیت ملی به سوریه در حال بررسی است که این تصمیم هیئت رئیسه کمیسیون تداوم حمایت از محور مقاومت در مجلس دهم را نشان می دهد.

سفر کمیسیون امنیت ملی به سوریه در حال بررسی است/ تداوم حمایت از محور مقاومت در مجلس دهم

هاجر چنارانی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص اولین سفر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مجلس دهم، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی همچنان از خط مقدم محور مقاومت حمایت می کند.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مجلس دهم از سربازان گمنامی که در محور مقاومت حماسه آفرینی می کنند، حمایت خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: و انتخاب سوریه به عنوان اولین مقصد سفر این کمیسیون نیز به همین جهت است.

چنارانی با اشاره به تصمیم هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مبنی بر سفر به سوریه، گفت: انتخاب سوریه به عنوان اولین مقصد سفر این کمیسیون به جهت حمایت از محور مقاومت است.

وی افزود: موضوع سفر به سوریه به عنوان اولین سفر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم شورای اسلامی در حال بررسی است و برنامه نیز بر همین محور پیش می‌رود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز سفر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به سوریه قطعی نشده  است./

مطالب مشابه
دیدگاه ها