نمایش نوار ابزار

آینده فرزندانمان در گروی خرید کالای ایرانی است

چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵

به گزارش خبرگزاری فارس از نیشابور، هاجر چنارانی صبح امروز در مراسم افتتاح مرکز نمایشگاهی دائمی و بین‌المللی خیام نیشابور با اشاره به نیاز شهرستان به مطرح‌شدن در صنایع ایران و جهان اظهار داشت: باید بهترین برندها را ایجاد کنیم و هر جا نامی از نیشابور به‌عنوان قطب اقتصادی مطرح می‌شود باید تلاش کنیم گردشگری را نیز گسترش دهیم.

وی با بیان اهمیت این نمایشگاه برای نیشابور خاطرنشان کرد: چرا وقتی اعتقاد داریم که فرزندان این آب‌ و خاک بیکار هستند کالای ایرانی خرید نمی‌کنیم؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: اقتصاد کشور ضعیف  و بدنه دولت سنگین شده است و فقط شما مردم می‌توانید گام‌های مهمی برای گسترش شهرک‌های صنعتی و افزایش تولید بردارید.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخفیف خودروهای آلمانی برای مردم این کشور خطاب به صنعتگران اظهار داشت: شما چه تخفیفی به مردم می‌دهید که آنها ترغیب به استفاده از کالای ایرانی شوند؟

چنارانی در پایان گفت: بیاییم باور کنیم آینده فرزندان ما در گروی خرید کالای ایرانی است.

همچنین دیگر نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: صنعت نیشابوری یکی از راه‌های توسعه این شهرستان است که خوب رشد کرده است.

حمید گرمابی ادامه داد: این مکان موقت است و قطعاً با تأسیس و افتتاح مرکز اصلی، تأثیرگذاری نمایشگاه نیز بیشتر و باعث رونق بازارهای می‌شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این نمایشگاه باعث خواهد شد زنجیره تولید در شهرستان کامل شود که این بسیار ارزشمند است.

گرمابی با اشاره به توانمندی صنایع نیشابور آنها را بسیار خوب برشمرد و گفت: قطعاً باید بر روی گردشگری نمایشگاه نیز برنامه‌ریزی ویژه‌ای صورت پذیرد تا بتوانیم از دیگر ظرفیت‌هایی که این‌گونه برنامه‌های ایجاد می‌کنند بهره ببریم.

مطالب مشابه
دیدگاه ها