نمایش نوار ابزار

هاجر چنارانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان۲۲بهمن در نیشابور

شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵

درود بر شما مردم ولایتمدار نیشابور که با حضور گسترده خود برگ زرینی بر تابلوی افتخارات این شهر گذاشتید، یاد امام عزیز، شهدای۸سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و فاجعه ی منا و شهدای آتش نشان را گرامی می داریم و به ارواح پاک این عزیزان درود می فرستیم.

?درود به روح انسان هایی که برای در اهتزاز نگه داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند، افتخار می کنم که پدر بنده شهید جمهوری اسلامی ایران شد، بنده به این عرصه آمدم تا جان خویش را فدای جمهوری اسلامی ایران کنم تا اثبات کنیم این انقلاب که حاصل تبلور اندیشه های  مردی فرزانه بود توسط مقام معظم رهبری به دستان صاحب اصلی خویش امام زمان(عج)خواهد رسید.

?شما مردم نیشابور ثابت کردید که این شهر همان جایی است که حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) حدیث سلسلة الذهب را در آن گفت، به دشمنان داخلی و خارجی اجازه نمی دهیم به این شهر ولایتمدار که دومین شهرستان شهیدپرور ایران است نامی به جز ولایت مداری بگذارند.

?افتخار جمهوری اسلامی ایران به این است که در طول این۳۸سال ما در کنار احزاب و گروه های مختلف رشد کردیم، ولی خط قرمز ما ولایت فقیه و خدمت صادقانه به مردم است، ما در کنار افرادی هستیم که اصل ولایت فقیه را بپذیرند.

?امیدورام به عنوان سرباز کوچک مقام معظم رهبری در مجلس شورای اسلامی مدافع تمام ارزش ها باشم و بتوانم برای مردم عزیز شهرم کارهای مفیدی انجام دهم.

?امیدوارم به عنوان تنها بانوی شرق کشور در مجلس شورای اسلامی از شهرستان نیشابور در کمیسون امنیت ملی مدافع انقلاب و خون شهدا باشم و با دعای خیر شما بینی دشمنان را به خاک خواهیم مالید.

?ما اثبات کردیم که تربیت یافتگان مکتب حضرت امام خمینی(ره) هستیم که فرمودند آمریکا شیطان بزرگ است و هیچ غلطی نمی تواند بکند، ممکن است امروز سیاست اوباما با ترامپ یکی نباشد اما آنچه مشهود است سخن حضرت امام خمینی(ره) است که آن را شیطان بزرگ خواندند و این دشمن بزرگ ما را در عرصه های مختلف امتحان کرد و از شما مردم به خاطره کوبیدن این مشت محکم بر دهان این شیطان بزرگ تشکر می کنم.

هاجر چنارانی

مطالب مشابه
دیدگاه ها
 • سمين ۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۱۴:۱۶ پاسخ به دیدگاه

  عالي….

 • سهيلا ۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۱۹:۲۱ پاسخ به دیدگاه

  تشکر

 • سروش ۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۲۳:۴۹ پاسخ به دیدگاه

  سپاس…

 • ناز ۲۵ بهمن ۱۳۹۵, ۹:۳۹ پاسخ به دیدگاه

  سايت خوبي داريد ، موفق باشيد.

 • نجمه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵, ۱۷:۱۰ پاسخ به دیدگاه

  تشکر

 • سعيد ۲۶ بهمن ۱۳۹۵, ۹:۳۲ پاسخ به دیدگاه

  ممنون از زحمات شما و سايت مفيدتون

 • فرزاد ۲۶ بهمن ۱۳۹۵, ۱۵:۲۹ پاسخ به دیدگاه

  سلام…متشکرم

 • مرضيه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵, ۱۶:۱۸ پاسخ به دیدگاه

  tashakkor

 • آتوسا ۳۰ بهمن ۱۳۹۵, ۹:۱۴ پاسخ به دیدگاه

  وقتتون بخير بسيار عالي بود

 • لاله ۱ اسفند ۱۳۹۵, ۸:۴۳ پاسخ به دیدگاه

  مچکرم

 • صادقیان ۳ اسفند ۱۳۹۵, ۱۶:۲۱ پاسخ به دیدگاه

  سلام عرض میکنم خدمت خانم چنارانی. از زحمات شما در خصوص پرونده پدیده سپاسگزارم. البته بنده ساکن مشهد هستم ویکی از افرادی که به امید سرمایه گزاری در یک طرح ملی وارد این مجموعه شدم وحالا پس از سه سال بلا تکلیفی نمیدانیم دادمان را از که بخواهیم. من از دانشجویان قدیمی دانشگاه الزهرا هستم . واز همان سالها وشناختی که از شما دارم میدانم نهایت تلاش خود را میکنید . اما سرعت رسیذگی به این مسئله بسیار کند است . لطفاًما را یاری کنید ……… یک اشنای قدیمی.

 • رضا ۷ اسفند ۱۳۹۵, ۷:۵۲ پاسخ به دیدگاه

  لايک …

 • ساناز ۱۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۴:۰۰ پاسخ به دیدگاه

  لايک …

 • سبزعلی ۱۳ اسفند ۱۳۹۵, ۴:۱۷ پاسخ به دیدگاه

                بسمه تعالی
  به روزهای پایانی دوره چهارم شورای اسلامی شهر نزدیک می شویم.نقد و بررسی عملکرد. چهار ساله شورای چهارم توسط رسانه هاو شبکه های مجازی جهت آگاهی بخشیدن به شهروندان ضروری بنظر می رسد.شورای چهارم ,تجربه ای تلخ برای تک تک شهروندان نیشابوری بالاخص پرسنل شهرداری بوده است.و تاثیر مستقیم انتخابات شورای شهر را با زندگی شخصی بصورت عملی تجربه نموده ایم.وبه اهمیت نقش حضور تک تک افراد در این انتخابات مهم و اثر گذار پی برده ایم.
  از وظایف شورای شهر نظارت بر حسن اجرای قوانین و رسیدگی ونظارت بر مسائل و مشکلات شهری است.و هر موضوعی خارج از این طبعا حرکات نمایشی و سیاسی است.و شهروندان نیز از منتخبین خود در شورای شهر  دارند بدور از جنجالهای سیاسی به رفع مشکلات و معضلات شهری و عمران و آبادانی شهر بپردازند.امروز شهر نیشابور دچار مشکلات و معصلات عدیده ای از جمله حاشیه نشینی ,۴۵۰ هکتار بافت فرسوده در مرکز شهر,مشکلات ترافیکی,عمرانی,مشکلات زیست محیطی ,نابودی فضای سبز  و معضلات اجتماعی می باشد .و رفع  مشکلات و معضلات فوق با سخنرانی ,شعار,ناسزاگویی,رودربایستی,وعده و وعید,و انتخاب مدیران ضعیف,غیر متخصص و بی تجربه انجام شدنی نیست.
  امروز نیشابور بیش از هر زمان دیگری به مدیران خلاق,برنامه ریز,و با تجربه نیاز دارد.مدیران پرکار که برای عمران و آبادانی شهر و جبران عقب ماندگی های گذشته شبانه روزی تلاش نمایند.
  مدیرانی که بر اساس شایستگی هایشان انتخاب شده اند نه براساس منافع اشخاص و حزب .مدیرانی که کار و خدمت را یک نوع جهاد و وظیفه انقلابی بدانند.مدیرانی که تفکر سیستمی داشته باشند و توان و جسارت تغییر و تحول در ساختار اداری شهر را داشته باشند.
  وضعیت نا به هنجار شهر در همه حوزه های شهری (خدماتی, فضای سبز ,ترافیک,شهرسازی.عمران.گردشگری و …..)کاملا مشهود و عیان می باشد.که این ناهنجاریها ناشی از عدم وجود مدیریت شهری قوی و پویا در مدیریت شهری است.و نبود مدیریت شهری پویا ناشی از تصمیمات و سیاستگذاری ضعیف و جهت داری است که در جهت منافع اشخاص گام بر می دارند..امروز عقب ماندگی شهر ,ناتوانی در اداره شهرداری و عدم پرداخت حقوق پرسنل خدوم شهرداری و سایر نا هنجاریهای شهری را باید در انتخاب جهت دار شهردار و مدیران بی تجربه زیر مجموعه آن جستجو کرد.
  تصمیماتی که نه برای عمران و آبادانی شهر و حفظ و صیانت از اموال عمومی شهر بلکه جهت برآورده شدن منافع و مقاصد اشخاص گرفته می شود.
  جهت روشن شدن موضوع ,به بررسی یکی از مصوبات شورا می پردازیم.;
  شورای شهر مصوبه ای مبنی بر بررسی عملکرد و اسناد مالی سازمان پارکها و فضای سبز و کمیته ای تحت عنوان کمیته تحقیق و تفحص معرفی می نماید.این کمیته متشکل از رییس کمیسیون خدمات شهری ,معاون خدمات شهری و جهارنفر کارشناس مجرب در حوزه های مالی ,فضای سبز و تاسیسات.گزارش کمیته پس از ۴۵ روز بررسی اسناد و عملکرد سازمان به شهردلر و شورای شهر ارائه میگردد..گزارشی که نشان از تخلفات مالی و حیف و میل اموال شهر به میزان ۱۵ میلیارد ریال می باشدتخلفاتی که کاملا محرز و مستند ارائه گردیده است.
  برخورد شهردار و شورای اسلامی شهر که وظیفه صیانت و حفاظت از اموال عمومی شهر را دارند بسیار قابل توجه و تأمل است..متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی در جهت برخورد با فرد متخلف که اتفاقا از نزدیکان مدیرکل دفتر شهری و از شهروندان طبسی است انجام نگرفته بلکه آقای شهردار پس ازعزل از مدیریت سازمان ابلاغ مشاور ارشد برای نامبرده صادر می نماید.و رییس کمیسیون خدمات شهری و شورای شهر نیز که به اهداف از پیش تعیین شده خود (تغییر مدیر عامل سازمان و واگذاری سکان مدیریت پارکها و فضای سبز به یکی از دوستان نزدیک آقای پارسا که دارای مدرک حسابداری )رسیده اند از پیگیری تخلفات مدیرعامل و باز گرداندند اموال شهر منصرف گردیده اند.و پیگیری پرونده را به خاطر جناب مدیرکل به صلاح ندانستند.
  برخورد منفعلانه و تبعیض آمیز شهردار  ,حراست , بازرسی و شورای شهر و سایر نهادهای امنیتی و قضایی با تخلفات آقای اشرفیان مدیر عامل اسبق سازمان پارکها باعث ایجاد بدبینی پرسنل و شهروندان به شهرداری و شورای شهر و سایر نهادها میگردد.امروز افکار عمومی برای سنجش و اقتدارو استقلال مدیران و نهادها ,برخورد آنها را با این افرادکه از نفوذ و قدرت اقوام و نزدیکان خود سوئ استفاده می نمایند مورد توجه قرار می دهند. چنانچه با این افرادهمانند رفتاربا سایر کارکنان یافت به صداقت آن صحن می گذارند.و اگر شاهد تبعیض میان افراد و سایر پرسنل و کارگران باشند.طبعادر صحت ادعای آنها مبنی بر اجرای عدالت دچار تردید می گردند.
                   والسلام.جانباز و ایثارگر مطالبه گر

 • ليلا ۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۲:۳۸ پاسخ به دیدگاه

  سلام…متشکرم

 • فرهاد ۱۸ اسفند ۱۳۹۵, ۶:۱۸ پاسخ به دیدگاه

  سلام…متشکرم

 • اکبر ۲۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۶:۰۱ پاسخ به دیدگاه

  دم شما گرم….

 • شهين ۲۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۷:۵۷ پاسخ به دیدگاه

  بسيارعالي

 • دريا ۲۵ اسفند ۱۳۹۵, ۱۶:۲۱ پاسخ به دیدگاه

  تشکر بسيار

 • دل آرا ۲۶ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ پاسخ به دیدگاه

  tashakkor

 • گلي ۲۸ اسفند ۱۳۹۵, ۱۸:۱۶ پاسخ به دیدگاه

  چقدر خوب

 • دل آرا ۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۹:۰۰ پاسخ به دیدگاه

  تشکر بسيار

 • مرضيه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ پاسخ به دیدگاه

  عالي…

 • دني ۷ فروردین ۱۳۹۶, ۹:۵۵ پاسخ به دیدگاه

  خيلي دنبالش بودم-تشکر

 • محسن ۸ فروردین ۱۳۹۶, ۱۳:۳۲ پاسخ به دیدگاه

  وقتتون بخير بسيار عالي بود

 • فرزين ۱۱ فروردین ۱۳۹۶, ۲۰:۵۶ پاسخ به دیدگاه

  بسيااار خوب

 • فرزاد ۱۲ فروردین ۱۳۹۶, ۹:۲۲ پاسخ به دیدگاه

  ممنون بابت اين مطلب مفيد

 • رحمان ۱۶ فروردین ۱۳۹۶, ۷:۵۰ پاسخ به دیدگاه

  درود فراوانبسيار عالي

 • عيلرضا ۱۹ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ پاسخ به دیدگاه

  ممنون بابت اطلاع رساني.