نمایش نوار ابزار

جلسه کمیسیون امنیت ملی با حضور خانم چنارانی، اعضای کمیسیون امنیت ملی، وزیر کشور و معاونان وی در محل وزارت کشور برگزار شد.

پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶

جلسه کمیسیون امنیت ملی با حضور خانم چنارانی، اعضای کمیسیون امنیت ملی، وزیر کشور و معاونان وی در محل وزارت کشور برگزار شد.

 

?خانم چنارانی در این جلسه ضمن تبریک سال جدید و ولادت حضرت امیرالمومنین علی(ع)گفت: برخی شهرستان ها و با جمعیت زیر سی هزار نفر تبدیل به شهرستان شدند ولی برخی بخش های بالای پنجاه هزار نفر هنوز تبدیل به شهرستان نشده اند.

?وی افزود: وزارت کشور به عنوان قطبی که در ارتقاء بخش ها تأثیرگزار است باید در این جهت قانونی را تدوین کند و در دوره های قبل روستاهایی به دلیل قوانین اشتباه از شهرستانی جدا و به شهرستانی دیگر ملحق شده اند.

?عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در شهرستان فیروزه چهار روستا را داریم که به طور غیرقانونی به شهرستان خوشاب الحاق شده اند و این روستاها با قانون جدید باید مجددا به زادگاه خود برگردند.

?نماینده شهرستان های نیشابور و فیروزه با اشاره به بیماری اعتیاد به عنوان یک معظل اجتماعی گفت: سی و پنج هزار نفر معتاد در ایران وجود دارد که این ها طبق قانون سه ماه نگهداری و به جامعه برمی گردند که تقریبا۸۵درصد این افراد مجدد به اعتیاد روی می آورند و در راستای عدم بازگشت آنها به اعتیاد باید در جهت اشتغال این عزیزان گام برداریم تا کمکی به خانواده آنها باشد و از اعتیاد دور شوند.

?وی ادامه داد: با توجه به اینکه وارد فضای انتخاباتی می شویم و هر کدام از جناح های سیاسی کاندیداهای خویش را دارند، کسانی هستند که به دنبال عدم حضور مردم در پای صندوق های رأی هستند و در همین راستا وزارت کشور باید با رصد دقیق فضای مجازی که برخی از کانال های و گروه های تلگرامی به دنبال تفرقه در بین مردم هستند را شناسایی و با آنها برخورد کند.

?خانم چنارانی گفت: مهمترین مبحث این ایام، حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی است و ما باید تمام تلاش خویش را برای این حضور حداکثری انجام دهیم.

مطالب مشابه
دیدگاه ها
 • س. علی آبادی ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۹:۳۲ پاسخ به دیدگاه

  سلام ، سایتتون بد نیست. نمیدونم خانم چنارانی این مطلب رو میخونن یا نه به هر حال من نظر خودم رو میگم . سر کار خانم چنارانی سپاس از شما ولی بنظر من شما به عنوان نماینده مردم بهتر است وقتی هم برای گوش دادن به درد دل آنها و رسیدگی به مشکلاتشون بزارین. مثلا در همین سایت میشه قسمتی به عنوان ارتباط با من قرار داد. یا یک نفر پاسخگویی تلفن دفترتون باش که انقدر بوق آزاد نخوره . با تشکر

 • حسین ۲۶ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ پاسخ به دیدگاه

  سلام علیکم
  لطفا ایمیلی از نماینده محترم در اختیار بنده قرار دهید
  قصد دارم مطالب مهمی را به عرض شما برسانم.
  nandm5353@gmail.com

  باتشکر